دوستان عزیزم سلام وقت شما بخیر . 
در تاریخ 17 دی ماه 1397 یک پراید صفر تک گانه ( بنزینی ) خریدم مدل 97 که آبان ماه 1397 از کارخانه اومده بیرون . این پراید ثبت نامی بوده که من بصورت آزاد از نفر دوم خریدم که سال 96 ثبت نام کرده و سال 97 در برج 8 ماشین رو از کارخانه تحویل گرفته و منم در 17 دی ماه یعنی بعد از گذشت دو ماه این پراید رو از طرف خریدم به مبلغ 36 میلیون تومان .
پرایدی که من گرفتم سفید رنگ هست و مدلش هم 131 SE  هست یعنی نسبت به ماشین های پراید سالهای گذشته از لحاظ آپشن فول هست . عکسهایی از ماشین گذاشته ام که بیشتر در جریان کار قرار خواهید گرفت .

این عکس پراید 131 هست همون شبی که رفتیم بنگاه تا ماشین رو معامله کنیم .
جدیداً کارخانه سایپا وقتی پراید تولید میکنه رادیو پخش نمیزاره و حتی زه دور پراید ( ضرب گیر ) رو نمیزاره که بعداً خودم گذاشتم .

این سوئیچ پراید هست که معمولی هست و ریموت نداره . دو تا سوئیچ داره که یکی زاپاس هست .

این هم جلو ماشین که اگه دقت کنید می بینید رادیو پخش نداره که چند روز بعد از خرید ماشین خودم رفتم برای ماشین رادیو پخش فلش خور گذاشتم و 250 هزار تومان پول دادم

این هم صندلی های عقب ماشین که هنوز بعد از گذشت دو هفته از خرید ماشین روکش برای صندلی ها نگرفتم . حدود 200 تا 250 هزار تومان روکش برای صندلی ها خرج داره که نمیدونم براشون روکش بزارم یا همین روکش های فابریک باشه .

لاستیک های پراید که از کارخانه اومده بیرون گلدستون هست که بیشتری ها این لاستیک ها رو تعریف نمیکنن و میگن باید لاستیک خارجی بگیری که نرم هست . این لاستیک ها رو میگن خشک هست البته میگن خرکار هست یعنی زیاد کار میکنه و دیر کهنه میشه 

چند روز بعد از اینکه ماشین رو خریدم به همراه پدرم ماشین رو بردیم داخل شهر و برای ماشین گیر گذاشتیم که برای این گیر 220 هزار تومان پول دادم 
آژیر گیر رو داخل کاپوت نصب کرد اون گوشه بالا و سمت راست

این هم دو تا ریموت که من خودم به سلیقه خودم انتخابشون کردم یکی از این ها برای زاپاس هست 

بعد از نصب گیر رفتیم و برای دور پراید زه ( ضرب گیر ) گذاشتیم . البته دور فرمان هم گرفتیم و برای جلو ماشین ( روی داشبورد ) رو داشبوردی گرفتیم که مثل موکت هست و جمع این سه قلم حدود 60 هزار تومان شد . این هم عکس پراید بعد از اینکه زه نصب کردم

هزینه هایی که برای ماشین کرده ام بصورت زیر است :
1 - خرید ماشین صفر = 36 میلیون تومان
2 - هزینه تعویض پلاک = 150 هزار تومان
3 - نصب گیر = 220 هزار تومان
4 - نصب رادیو پخش فلش خور = 250 هزار تومان
5 - زه ( ضرب گیر ) + رو داشبوردی + دورفرمان = 60 هزار تومان
این ها لیست هزینه هایی هست که در این دو هفته و از زمان خرید ماشین انجام داده ام .

مشخصات

آخرین جستجو ها